O nás

A proč zrovna westíci?

Odmalička jsem vyrůstala se psama po boku, ať už to byli němečtí ovčáci se kterými jsem nachodila hodiny a hodiny při trénku na výstavy, nebo  knírač malý černostříbřitý  u kterého jsem zjistila co je trimování a tupírování.

Proto když jsem byla na rodičovské dovolené, začala jsem zvažovat, jaké plemeno by bylo vhodné do bytu, k malému dítěti .Tím odpadli „kabelkové“ velikosti a slintající a nebo línající rasy, v hledáčku zůstal westík- je malý ale s váhou 8 kg v dospělosti jsem se nebála že nepřežije soužití s dvouma raubířema, nelíná,  nevyžaduje každodenní česání, vydrží dlouhé procházky, zbytečně neštěká,hravý, učenlivý- a já pátrala po štěňátku.

Telefonátů bylo hodně,  dlouho jsem nemohla najít volnou fenku  a nebo mi při osobní návštěvě nepadla do oka. Nakonec jsem našla svoje štěstíčko v Brně, 3x jsem se na ni jela podívat jak roste než jsem si ji odvezla.

Nikdy jsem nelitovala, že jsem se rozhodla zrovna pro tohle plemeno, naprosto splnilo moje očekávání a i podle fotek v galerii můžete vidět že s dětmi vychází obě holky moc dobře. Proto i já doufám že štěňátka která od nás odchází budou mít taky takové štěstí a budou v nových rodinách spokojená.

 

 

 

chs